Стандарт відповідно до якого сертифіковано:
Стандарт рівнозначний Постанові Ради (ЄС) 834/2007, 889/2008.
Сертифіковано Органік Стандарт UA-BIO-108
 
Про ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Органічне виробництво і продовольча безпека»
Опубликовал Администратор, 24 мая 2014   

24-25 квітня 2014 року на базі Житомирського національного агроекологічного університету під патронатом Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Органічне виробництво і продовольча безпека».

Метою конференції було ознайомлення з результатами наукових досліджень, практичним досвідом та обмін думками щодо розвитку органічного виробництва в Україні.

В роботі конференції активну участь взяли вчені з наукових установ Національної академії аграрних наук України: ННЦ «Інститут аграрної економіки», ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського», ННЦ «Інститут землеробства НААН», Інституту агроекології і природокористування, Інституту сільського господарства Полісся, Інституту кормів та сільського господарства Поділля, Інституту сільського господарства Західного Полісся.

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся ректор Житомирського національного агроекологічного університету доктор економічних наук, професор Микитюк В.М.

На конференції розглядались питання:

значення та особливості розвитку органічного виробництва на Житомирщині;
проблеми розвитку органічного сектора на пострадянському просторі;
ведення органічного виробництва в Харківській області;
мета та завдання впровадження Швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні»;
становлення та особливості розвитку органічного виробництва на Волині;
подальший розвиток вітчизняного органічного виробництва.

В рамках заходу проведено виставку органічної продукції, біопрепаратів, наукової та довідкової літератури з проблематики органічного виробництва.

Учасники конференції відвідали ТОВ «Полісся-інвест» (с. Дашинка Володарсько-Волинського району Житомирської області), яке є сертифікованим виробником органічної продукції.

За підсумками роботи Міжнародної науково-практичної конференції зазначено, що впровадження органічного виробництва є інноваційним напрямом розвитку сільського господарства, яке потребує відповідного наукового та освітнього забезпечення, змін в структурній та функціональній організації управління аграрною сферою.

Оригінал: www.uaan.gov.ua/news/pro-m-zhnarodnu-naukovo-praktichnu-konferents-yu-organ-chne-virobnitstvo-prodovolcha-bezpeka/