Стандарт відповідно до якого сертифіковано:
Стандарт рівнозначний Постанові Ради (ЄС) 834/2007, 889/2008.
Сертифіковано Органік Стандарт UA-BIO-108
 

Вы находитесь тут:

О нас пишут

RSS лента

 

Статья из журнала «Новое время»

 Производство чистой от химикатов, консервантов и стимуляторов сельхозпродукции превращается в Украине из модного чудачества в перспективный бизнес...

Подробнее...
 
Будемо шукати й знаходити ефективні шляхи розвитку господарства
Подробнее...
 
Районний семінар аграріїв
Подробнее...
 
Налаштовані на роботу
Подробнее...
 
Оліяр

Сертифікована продукція Олія соняшникова рафінована дезодорована виморожена марки «П», олія соняшникова нерафінована пресова виморожена, олія соєва нерафінована, олія ріпакова нерафінована, шрот соєвий, шрот ріпаковий, фосфатидний концентрат соєвий і ріпаковий 

Подробнее...
 
ІІ Міжнародна науково-практична конференція

Відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Органічне виробництво і продовольча безпека» 

Подробнее...
 
ТОВ «Полісся-Інвест» дбає про здорове харчування жителів Житомирщини

Останнім часом в нашій державі все більше уваги приділяється розвитку органічного виробництва.

Доцільність його впровадження обумовлена необхідністю відтворення родючості ґрунтів, збереження навколишнього середовища та підвищення ефективності й прибутковості сільськогосподарського виробництва.

Подробнее...
 
Житомирські виробники органічної продукції стали переможцями конкурсу «Органік – 2013»

 Під час ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Органічне виробництво і продовольча безпека» доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки природокористування та менеджменту лісового господарства Житомирського національного агроекологічного університету Наталія Зіновчук розповіла про особливості органічного виробництва. За її словами, органічне виробництво передбачає відмову від застосування хімічних засобів у сільському господарстві. Сучасні сільгоспвиробники застосовують багато пестицидів, гербіцидів, мінеральних добрив, які негативно впливають на довкілля та здоров’я людини, що досить часто призводить до порушення обміну речовин у нашому організмі та викликає ряд патологій.

Подробнее...
 
Закладається врожай зернових

Весна вступила в свої права. Земля вже дозріла для посіву. Отож додалося клопотів у цю пору керівникам і працівникам Товариства з обмеженою відповідальністю «Полісся-Інвест», що нарощує свою потужність господарювання на землях села Комарівки.

Подробнее...
 
Аграрії району підводять підсумки роботи за 10 місяців 2011 року

2011 рік для працівників агропромислового комплексу видався дещо складним, проте реформованими сільськогосподарськими підприємствами району вирощено 2,45 тис.тонн зерна, що на 13,6% більше в порівнянні з 2010 роком. Середня урожайність склала 14,3 ц/га проти 11,6 ц/га, що було вирощено в минулому році. 

Подробнее...
 
«Будемо шукати й знаходити ефективні шляхи розвитку господарства»

Ось уже трохи більше півроку як у районі почало господарювати Товариство з обмеженою відповідальністю «Полісся-Інвест». Не всі повірили у добрі наміри засновників господарства. Зневірені селяни відчували неспокій. Здавалося, що безладу не здолати. Нині ж виробнича територія в селі Дашинці набула оновленого вигляду. Зразу ж кинулися в очі відремонтовані господарські приміщення. Працювали люди: розвантажували привезене міндобриво, очищали змолочену гречку. Господарський двір звільнено від бур’янів. На току чисто. Акуратними купками лежало відібране зерно. А недалеко, в полі, паслись вівці, щипало траву стадо гусей. 

Подробнее...
 
У Житомирі обговорять проблеми розвитку органічного виробництва в Україні

25 квітня 2014 року Житомирський національний агроекологічний університет під патронатом Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна» проводить II Міжнародну науково-практичну конференцію «Органічне виробництво і продовольча безпека».

Подробнее...