Стандарт відповідно до якого сертифіковано:
Стандарт рівнозначний Постанові Ради (ЄС) 834/2007, 889/2008.
Сертифіковано Органік Стандарт UA-BIO-108
 
Ферма без хімії - ферма майбутнього
Опубликовал Администратор, 28 августа 2013   

 У селі Дашинка, що у Володарсько­-Волинському районі, вже два роки підряд діє незвичайне господарство — «Полісся­Інвест». А унікальність його у тому, що із самого початку воно створювалося як підприємство з виробництва виключно органічних продуктів харчування.

—Наша продукція — натуральна і свіжа. Ми її не заморожуємо, а поставляємо тільки під замовлення, — каже генеральний директор господарства Галина Сивопляс.

І дійсно, своїх качок, гусей, індиків та овець у господарстві годують кормом, який самі й вирощують. З цією метою тут сіють овес, жито, просо, пшеницю. А головне — у Дашинці повне «табу» на використання пестицидів, хімічних добрив та іншої агрохімії.

Тому й з покупцями у «Полісся­Інвест» проблем немає. Продукцію підприємства добре знають і купують не лише в районі, але й далеко за його межами. Зокрема, головними поціновувачами екологічних продуктів харчування є жителі столиці.

Директор каже, що з часом господарство збільшуватиме поголів’я птахів, розводитиме цесарок, а, може, й якусь іншу звірину. Адже за екологічною продукцією — майбутнє.